• 2018/2019

        • Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2018/2019

          Názov útvaru

          Vedúci krúžku

          Deň

          Čas

          Miesto

          Biologický krúžok - oktáva

          RNDr. Feretová

          streda

          13:30-15:30

          č. 223

          Krúžok BIO olympiády

          RNDr. Feretová

          štvrtok

          14:30-16:30

          č. 223

          Spevácky zbor

          Mgr. Jerigová

          streda

          13:30-15:30

          č. 206

          Matematický krúžok

          Mgr. Čiripová

          štvrtok

          13:30-15:30

          č.104

          Geografický krúžok

          Mgr. Čiripová

          soboty, nedele

           

          SR

          Matematický krúžok

          Mgr. Hudačková

          pondelok

          13:30-15:30

          č. 110

          Mladý knohovník

          PaedDr. Kohutová

          pondelok

          13:00-15:00

          knižnica

          Turisticko-dejepisný krúžok

          PaedDr. Kohutová

          soboty,nedele

           

          SR

          Krúžok ING

          PaedDr. Kohutová

          štvrtok

          13:30-15:30

          knižnica

          Poznávanie a ochrana prírody

          J. Kovalík

           

           

           

          DofE

          Mgr. Tkáčová J.

          soboty, nedele

           

           

          DofE

          Mgr. Bujdóosová

          soboty, nedele

           

           

          Krúžok CHO - kat. D

          RNDr. Majirská

          streda

          14:30-16:30

          č. 224

          Zábavná chémia

          RNDr. Majirská

          štvrtok

          13:30-15:30

          CHL

          Krúžok GEO olympiády

          Mgr. Mašlejová

          streda

          14:30-16:30

          č. 103

          Športovoturistický krúžok

          Mgr. Mašlejová

          soboty,nedele

           

          SR

          Stolnotenisový krúžok

          Mgr. Medoňová

          pondelok

          14:30-16:30

          telocvičňa

          Volejbalový krúžok

          Mgr. Medoňová

          utorok

          13:30-15:30

          telocvičňa

          Športovoturistický krúžok

          Mgr. Medoňová

          soboty,nedele

           

          SR

          Redakčný krúžok

          Mgr. Nemcová

          streda

          13:30-15:30

          č. 107

          Internetový krúžok

          Ing. Pavlík

          pondelok

          14:20-16:20

          č. 107

          Šachový krúžok

          Ing. Pavlík

          utorok

          14:20-16:20

          č. 110

          Programovanie

          Ing. Pavlík

          štvrtok

          14:20-16:20

          č. 107

          Biblický krúžok

          PaedDr. Pekáriková Ľ.

          pondelok

          13:30-15:30

          č. 202

          Matematický krúžok

          Mgr. Regecová

          štvrtok

          13:30-15:30

          č. 103

          Krúžok MAT olympiády

          Mgr. Regecová

          pondelok

          14:00-16:00

          č. 223

          Samovzdelávací krúžok

          Mgr. Slimáková

          Po-Pia

          18:30-22:30

          DJZ, DAD

          Recitačný krúžok

          Mgr. Šoltysová

          streda

          13:30-15:30

          č. 128

          Krúžok ANJ

          Mgr. Šutková

          štvrtok

          14:30-16:30

          č. 220

          Chemický krúžok

          Mgr. Tkáčová J.

          streda

          14:30-16:30

          CHL

          Krúžok CHE olympiády

          Mgr. Tkáčová J.

          piatok

          14:00-16:00

          CHL

          Náboženský krúžok

          Mgr. Vargovčík

          utorok

          14:30-16:30

          č.216

          Krúžok tvorivých aktivít

          Mgr. Vargovčík

          streda

          13:30-15:30

          č.216

          Matematický krúžok

          Mgr. Vojtek

          streda

          14:30-16:30

          č.114

          Fitnes

          Mgr. Vlkovič

          utorok

          13:30-15:30

          telocvičňa

          Matematicko-fyzikálny krúžok

          Mgr. Wožniaková

          streda

          14:00-16:00

          č. 205

          Krúžky pre 1. stupeň ZŠ

          Krúžok ľudových tancov

          Mgr. Kováčová, Rečičárová

          štvrtok

          14:00-16:00

          č.19

          Športové hry

          Mgr. Rečičárová

          streda

          14:30-16:30

          fitnes

          Miništranský krúžok 2.-4. roč.

          kap. o. Nemec

          utorok

          13:00-15:00

          kaplnka

          Zábavné čítanie

          Mgr. Horváthová, Sninčáková

          streda

          14:00-16:00

          č. 8

          Potulky Prešovom

          Mgr. Kmecová, Kostelníková

          piatok

          14:00-16:00

          Prešov

          Krúžok šíkovných rúk

          Mgr. Onofrejová, Kuzmiaková

          utorok

          14:00-16:00

          č. 9

          Krúžok ľudových piesní

          Mgr. Dopiráková,  Guľašová

          pondelok

          14:00-16:00

          č. 10

          Spevácky zbor

          Mgr. Franková

          utorok

          14:00-16:00

          č. 205

          Šachový krúžok

          Ing. Pavlík

          utorok

          14:20-16:20

          č. 110

          Malý umelec

          Mgr. Lukáčová

          utorok

          13:30-15:30

          č. 12

          Hravá logika

          Mgr. Ištvanová

          utorok

          13:30-15:30

          č. 18

    • Kontakty

      • Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
      • skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • 051/7465+klapka....................................... riaditeľ školy RNDr. Marcel Tkáč 801*** z.r.š. pre Gymnázium PhDr. Kopčáková Vlasta, PhD. a zrš. pre ZŠ RNDr. Melegová Bibiana 802*** riaditeľstvo CZUŠ 803*** zborovňa 804*** ekonomické odd. 805*** vedúca ŠJ 806*** vrátnica 807*** kabinet SJL+DEJ 808*** kabinet ZŠ 1.posch. 809*** kabinet ZŠ prízemie 800*** kabinet GEO 812*** kabinet CUJ 813*** sklad učebníc 814*** kabinet KNB 815*** kabinet BIO 816*** kabinet TSV 817*** školník 820*** zborovňa CZUŠ 821*** kabinet ŠKD 822*** knižnica 823*** Web školy: www.zsgmik.sk
      • Duklianska č.16, 08001 Prešov skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • IČO 17080151
      • DIČ 2021241035
      • 0918732441 - riaditeľ školy.......................... 0949289717 - zást. r.š. pre Gymnázium..... 0907399353 - zástupca r.š. pre ZŠ
      • riaditel@zsgmik.sk
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje