• 2021/2022

        • Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2021/2022

          Názov útvaru

          Vedúci krúžku

          Deň

          Čas

          Miesto

          Biologický krúžok - súťaže

          RNDr. Feretová

          pondelok

          14:30-16:30

          č. 223

          Biologický krúžok - pre maturantov

          RNDr. Feretová

          streda

          13:30-15:30

          č. 223

          DofE

          Mgr. Franková

          sobota,nedeľa

           

           

          Spevácky zbor - žiaci ZŠ

          Mgr. Franková

          streda

          13:30-15:30

          č. 214

          Spevácky zbor - žiaci G

          Mgr. Jerigová, DiS. art

          streda

          13:30-15:30

          č.205

          Krúžok ruského jazyka

          Mgr. Jerigová, DiS. art

          utorok

          13:30-15:30

          č.221

          Matematický krúžok 2. stup. ZŠ

          Mgr. Čiripová

          štvrtok

          13:30-15:30

          č.105

          Turistický krúžok

          Mgr. Čiripová

          sobota,nedeľa

           

          SR

          Miništranská škola

          Mgr. Štieber

          utorok

          13:30-15:30

          uč.NAR

          Mladý knihovník 1. sk.

          PaedDr. Kohutová

          pondelok

          14:30-16:30

          knižnica

          Mladý knihovník 2. sk.

          PaedDr. Kohutová

          utorok

          14:30-16:30

          knižnica

          Mladý knihovník 3. sk.

          PaedDr. Kohutová

          štvrtok

          13:30-15:30

          knižnica

          Literárno-historické exkurzie

          PaedDr. Kohutová

          soboty,nedele

           

          SR

          Krúžok ANJ

          Mgr. Kipikašová

          streda

          13:30-15:30

          č.220

          DofE

          Mgr. Bujdosóová

          sobota,nedeľa

           

           

          Krúžok MO

          Mgr. Bujdosóová

          utorok

          14:30-16:30

          č.114

          Historický krúžok

          PhDr. Lipták PhD.

          streda

          14:00-16:00

          uč. NAR

          Prírodovedný krúžok

          RNDr. Majirská

          pondelok

          13:45-15:45

          CHL

          Basketbalový krúžok - SŠ

          Mgr. Medoňová

          piatok

          13:30-15:30

          telocvičňa

          Stolnotenisový krúžok

          Mgr. Medoňová

          streda

          14:30-16:30

          telocvičňa

          Programovanie ml. žiaci

          Ing. Pavlík

           

          14:15-16:15

          č. 107

          Programovanie st. žiaci

          Ing. Pavlík

           

          14:15-16:15

          č. 107

          Biblický krúžok

          PaedDr. Pekáriková Ľ.

          streda

          13:30-15:30

          č. 110

          Krúžok MO olympiády - 5. roč.

          Mgr. Regecová

          streda

          14:00-16:00

          č. 201

          Umenie a kultúra

          Mgr. Slimáková

          podľa ponuky

          večer

          divadlá

          Angličtina pre kvarty

          Mgr. Sukovská

          utorok

          14:30-16:30

          č.205

          DofE

          Mgr. Tkáčová J.

          sobota,nedeľa

           

           

          Krúžok CHE olympiády

          Mgr. Tkáčová J.

          štvrtok

          14:30-16:30

          CHL

          Náboženský krúžok

          Mgr. Vargovčík

          štvrtok

          13:30-15:30

          č. 215

          Krúžok tvorivých aktivít

          Mgr. Vargovčík

          pondelok

          14:20-16:20

          č. 206

          Matematický krúžok

          Mgr. Vojtek

          pondelok

          14:00-15:00

          FL

          Matematický krúžok

          Mgr. Vojtek

          streda

          15:00-16:00

          FL

          Fitnes

          Mgr. Vlkovič

          pondelok

          14:30-16:30

          telocvičňa

          Krúžok MO

          Mgr. Wožniaková

          štvrtok

          13:30-15:30

          č. 205

          Hry vo francúzskom jazyku ZŠ

          Mgr. Kuchárová

          pondelok

          13:00-15:00

          č. 113

          Konverzácia vo FRJ - SŠ

          Mgr. Kuchárová

          štvrtok

          13:45-15:45

          č. 113

          Samovzdelávací krúžok

          Mgr. Kucháriková

          utorok

          13:45-15:45

          č. 132

          Krúžok Wocabee pre 5. roč. ZŠ

          Mgr. Bartková

          piatok

          14:00-16:00

          č. 208

           

           

           

           

           

          Krúžky pre 1. stupeň ZŠ

          Divadelný krúžok

          Mgr. Sedláková

          štvrtok

          12:00-14:00

           

          Krúžok ERKO tancov

          Mgr. Kováčová

          streda

          12:40-14:40

          č. 19

          Zábavné čítanie

          Mgr. Dopiráková

          streda

          13:30-15:30

          č. 11

          Spoločenské hry

          Mgr.Ištvanová

          štvrtok

          13:30-15:30

          č. 18

          Tvorivé písanie a čítanie 4. ročník ZŠ

          Mgr. Dorušincová

          utorok

          12:40-14:40

          č. 13

          Malý záchranár pre 4.roč. ZŠ

          Mgr. Štefaníková

          utorok

          12:40-14:40

          č. 110

          Detský folklór

          Mgr. Kmecová

          piatok

          12:00-14:00

          č. 10

          Kolovrátok folklór - 1. C

          Mgr. Murínová

          pondelok

          12:30-14:30

          č.106

          Šikovné ručičky

          Mgr. Šitárová

          pondelok

          13:30-15:30

          č. 8

          Malý umelec

          Mgr. Lukáčová

          utorok

          13:30-15:30

          č. 9

    • Kontakty

      • Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
      • skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • 051/7465+klapka....................................... riaditeľ školy RNDr. Marcel Tkáč 801*** z.r.š. pre Gymnázium PhDr. Kopčáková Vlasta, PhD. a zrš. pre ZŠ RNDr. Melegová Bibiana 802*** riaditeľstvo CZUŠ 803*** zborovňa 804*** ekonomické odd. 805*** vedúca ŠJ 806*** vrátnica 807*** kabinet SJL+DEJ 808*** kabinet ZŠ 1.posch. 809*** kabinet ZŠ prízemie 800*** kabinet GEO 812*** kabinet CUJ 813*** sklad učebníc 814*** kabinet KNB 815*** kabinet BIO 816*** kabinet TSV 817*** školník 820*** zborovňa CZUŠ 821*** kabinet ŠKD 822*** knižnica 823*** Web školy: www.zsgmik.sk
      • Duklianska č.16, 08001 Prešov skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • IČO 17080151
      • DIČ 2021241035
      • 0918732441 - riaditeľ školy.......................... 0949289717 - zást. r.š. pre Gymnázium..... 0907399353 - zástupca r.š. pre ZŠ
      • riaditel@zsgmik.sk
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje