• 2019/2020

        • Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2019/2020

          Názov útvaru

          Vedúci krúžku

          Deň

          Čas

          Miesto

          Biologický krúžok - oktáva

          RNDr. Feretová

          streda

          13:30-15:30

          č. 223

          DofE

          Mgr. Bartková

          soboty, nedele

           

           

          DofE

          Mgr. Franková

          soboty, nedele

           

           

          Spevácky zbor

          Mgr. Jerigová

          streda

          13:30-15:30

          č. 216

          Krúžok ruského jazyka

          Mgr. Jerigová

          piatok

          13:30-15:30

          č. 216

          Matematický krúžok

          Mgr. Čiripová

          utorok

          13:30-15:30

          č. 208

          Geografický krúžok

          Mgr. Čiripová

          soboty, nedele

           

          SR

          Matematický krúžok

          Mgr. Hudačková

          pondelok

          13:30-15:30

          č. 208

          Krúžok ANJ

          Mgr. Kipikašová

          streda

          14:00-16:00

          č. 220

          Mladý knohovník  1. sk.

          PaedDr. Kohutová

          štvrtok

          13:30-15:30

          knižnica

          Mladý knihovník   2. sk.

          PaedDr. Kohútová

          piatok

          13:30-15:30

          knižnica

          Tvorivé písanie

          PaedDr. Kohutová

          pondelok

          14:30-16:30

          knižnica

          Krúžok ruského jazyka

          Mgr. Kuchariková Michaela

          pondelok

          13:35-15:35

          č. 132

          DofE

          Mgr. Bartková

          soboty, nedele

           

           

          DofE

          Mgr. Bujdóosová

          soboty, nedele

           

           

          Ako sa zdravo stravovať

          Mgr. Bujdosoóvá

          piatok

          13:30-15:30

          č. 215

          Mladý prírodovedec

          RNDr. Majirská

          pondelok

          14:00-16:00

          č. 223

          Zábavná chémia

          RNDr. Majirská

          streda

          13:45-15.45

          CHL

          Krúžok GEO olympiády

          Mgr. Mašlejová

          streda

          13:30-15:30

          č. 208

          Konzultácie ECDL

          Mgr. Mašlejová

          štvrtok

          13:30-15:30

          č. 208

          Stolnotenisový krúžok

          Mgr. Medoňová

          streda

          14:30-16:30

          telocvičňa

          Redakčný krúžok

          Mgr. Nemcová

          utorok

          14:20-16:20

          č. 107

          Programovanie počítač.  hier

          Ing. Pavlík

          pondelok

          14:20-16:20

          č. 107

          Šachový krúžok

          Ing. Pavlík

          utorok

          14:20-16:20

          č. 110

          Programovanie

          Ing. Pavlík

          streda

          14:20-16:20

          č. 107

          Biblický krúžok

          PaedDr. Pekáriková Ľ.

          utorok

          14:20-16:20

          č. 215

          Umenie a kultúra

          Mgr. Slimáková

          Po, Ut, St,Št, Pia

          popoludní

           

          Recitačný krúžok

          Mgr. Šoltysová

          pondelok

          13:30-15:30

          č. 115

          Angličtina pre maturantov

          Mgr. Sukovská

          pondelok

          14:00-16:00

          č. 213

          DofE

          Mgr. Tkáčová J.

          soboty, nedele

           

           

          Krúžok CHE olympiády

          Mgr. Tkáčová J.

          piatok

          14:30-16:30

          CHL

          Fyzikálny krúžok -oktáva

          Mgr. Tkáčová J.

          pondelok

          14:30-16:30

          FL

          Náboženský krúžok

          Mgr. Vargovčík

          utorok

          14:15-16:15

          č. 215

          Krúžok tvorivých aktivít

          Mgr. Vargovčík

          štvrtok

          14:15-16:15

          č. 215

          Matematický krúžok

          Mgr. Vojtek

          streda

          14:30-16:30

          č. 205

          Fitnes

          Mgr. Vlkovič

          pondelok

          13:30-15:30

          telocvičňa

          Matematicko-fyzikálny krúžok

          Mgr. Wožniaková

          pondelok

          14:30-16:30

          č. 206

          Krúžky pre 1. stupeň ZŠ

          Krúžok ERKO tancov

          Mgr. Kováčová, Guľašová

          streda

          14:00-16:00

          č. 107

          Športové hry

          Mgr. Rečičárová

          streda

          14:00-16:00

          telocvičňa

          Zábavné čítanie

          Mgr. Horváthová

          streda

          13:00-15:00

          č. 13

          Potulky Prešovom

          Mgr. Ištvanová, Kostelníková,

          štvrtok

          13:30-17:00

          č. 19

          Krúžok ľudových piesní

          Mgr. Dopiráková, Kuzmiaková

          utorok

          14:00-16:00

          č. 9

          Druhácke všeličo

          Mgr. Onofrejová A.

          utorok

          13:45-15:45

          č. 13

          Spevácky zbor

          Mgr. Franková

          utorok

          14:30-16:30

          uč. 13

          Šachový krúžok

          Ing. Pavlík

          utorok

          13:30-15:30

          č. 110

          Čitateľský RAZ-KIDS 4. roč.

          Mgr. Bartková

          piatok

          12:45-14:45

          č. 208

          Krúžok spoločenských hier

          Mgr. Lukáčová, Sninčáková

          streda

          14:00-16:00

          č. 20

    • Kontakty

      • Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
      • skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • 051/7465+klapka....................................... riaditeľ školy RNDr. Marcel Tkáč 801*** z.r.š. pre Gymnázium PhDr. Kopčáková Vlasta, PhD. a zrš. pre ZŠ RNDr. Melegová Bibiana 802*** riaditeľstvo CZUŠ 803*** zborovňa 804*** ekonomické odd. 805*** vedúca ŠJ 806*** vrátnica 807*** kabinet SJL+DEJ 808*** kabinet ZŠ 1.posch. 809*** kabinet ZŠ prízemie 800*** kabinet GEO 812*** kabinet CUJ 813*** sklad učebníc 814*** kabinet KNB 815*** kabinet BIO 816*** kabinet TSV 817*** školník 820*** zborovňa CZUŠ 821*** kabinet ŠKD 822*** knižnica 823*** Web školy: www.zsgmik.sk
      • Duklianska č.16, 08001 Prešov skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • IČO 17080151
      • DIČ 2021241035
      • 0918732441 - riaditeľ školy.......................... 0949289717 - zást. r.š. pre Gymnázium..... 0907399353 - zástupca r.š. pre ZŠ
      • riaditel@zsgmik.sk
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje