• Úspechy žiakov

        •  

          Školský rok 2021/2022

          Olympiáda v ruskom jazyku- krajské kolo

          Petra Tomaščinová (kategória B2) - 3. miesto

          Anna Pénzešová (kategória B1) - 3. miesto

           

          Školský rok 2020/2021

          Olympiáda v ruskom jazyku- krajské kolo

          Petra Tomaščínová (kategória B2) - 4. miesto

           

          Školský rok 2018/2019

          Ruské slovo- krajské kolo

          Jakub Jeriga, Jakub Jurašek- skupinový spev- 2. miesto

          Olympiáda v ruskom jazyku - krajské kolo

          Petra Tomaščínová 6. miesto

           

          Školský rok 2017/2018

          Olympiáda v Ruskom jazyku krajské kolo 

          Dávid Šíma (kategória B2)- 6. miesto

          Ruské slovo- celoslovenské kolo 

           Lívia Gajdošová, Júlia Petrušová, Jakub Jeriga, Jakub Jurašek- skupinový spev-2. miesto

          Andrea Durkáčová  prednes poézie 2. miesto

          Sofia Slámová- prednes prózy 3. miesto

           

          Ruské slovo - krajské kolo 

          Lívia Gajdošová, Júlia Petrušová, Jakub Jeriga, Jakub Jurašek - skupinový spev 1. miesto

          Andrea Durkáčová prednes poézie 1. miesto

          Sofia Slámová- prednes prózy 1. miesto

          Olympiáda v ruskom jazyku- krajské kolo

          Petra Tomaščínová

           

          Školský rok 2014/2015

          Celoslovenské kolo v speve - Ruské slovo : tercia B: Kamila Ňachajová, Júlia Petrušová- 3.miesto

          Školský rok 2013/2014

          Olympiáda v ruskom jazyku – krajské kolo – sexta A : Natália Matviaková – 4.miesto

          Školský rok 2011/2012

          Jazykový kvet- celoslovenské kolo- Samuel Korem- prednes poézie- 1.miesto

          Jazykový kvet- celoslovenské kolo- Jakub Jeriga- prednes poézie - 4. miesto 

          Ruské slovo - celoslovenské kolo 

          Barbora Kvokačková- prednes poézie- 3. miesto

          Dominik Lizák - sólový spev- 3. miesto

          Veronika Matejová, Katarína Kanašová- skupinový spev 3. miesto

          Ars poetica- Barbora Kvokačková- prednes poézie- 4. miesto

           

    • Kontakty

      • Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
      • skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • 051/7465+klapka....................................... riaditeľ školy RNDr. Marcel Tkáč 801*** z.r.š. pre Gymnázium PhDr. Kopčáková Vlasta, PhD. a zrš. pre ZŠ RNDr. Melegová Bibiana 802*** riaditeľstvo CZUŠ 803*** zborovňa 804*** ekonomické odd. 805*** vedúca ŠJ 806*** vrátnica 807*** kabinet SJL+DEJ 808*** kabinet ZŠ 1.posch. 809*** kabinet ZŠ prízemie 800*** kabinet GEO 812*** kabinet CUJ 813*** sklad učebníc 814*** kabinet KNB 815*** kabinet BIO 816*** kabinet TSV 817*** školník 820*** zborovňa CZUŠ 821*** kabinet ŠKD 822*** knižnica 823*** Web školy: www.zsgmik.sk
      • Duklianska č.16, 08001 Prešov skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk Slovakia
      • IČO 17080151
      • DIČ 2021241035
      • 0918732441 - riaditeľ školy.......................... 0949289717 - zást. r.š. pre Gymnázium..... 0907399353 - zástupca r.š. pre ZŠ
      • riaditel@zsgmik.sk
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje