Prehľad záujmových útvarov v šk. roku 2017/2018 |
Názov útvaru |
Vedúci krúžku |
Deň |
Čas |
Miesto |
Biblický krúžok |
PaedDr. Pekáriková Ľ |
pondelok |
14:15-16:15 |
č.202, 215 |
Hravo s bibliou ZŠ 1. st. |
PaedDr. Pekáriková T. |
streda |
13:30-15:30 |
č. 215 |
Krúžok anglického jazyka |
Mgr. Šutková |
štvrtok |
14:30-16:30 |
č. 224, |
Krúžok anglického jazyka - oktáva |
Mgr. Sukovská |
pondelok |
14:15-16:15 |
č. 216 |
Konverzácia FRJ |
Mgr.Kazimírová |
piatok |
14:30-16:30 |
č. 113 |
Konverzácia v anglickom jazyku |
Mgr. Kuchariková |
štvrtok |
14:30-16:30 |
č. 132 |
Konverzácia v nemeckom jazyku |
Mgr. Krištofová |
pondelok |
13:30-15:30 |
č. 221 |
Malý knihovník sk. A |
PaedDr. Kohutová |
streda |
12:30-14:30 |
knižnica |
Malý knihovník sk. B |
PaedDr. Kohutová |
utorok |
12:30-14:30 |
knižnica |
Mladý knihovník sk. A |
PaedDr. Kohutová |
utorok |
14:30-16:30 |
knižnica |
Mladý knihovník sk. B |
PaedDr Kohutová |
pondelok |
14:30-16:30 |
knižnica |
Redakčný krúžok |
Mgr. Nemcová |
streda |
13:45-15:45 |
č. 202 |
Spevácky krúžok 1. st. |
Mgr. Franková |
utorok |
14:00-16:00 |
|
Konverzácia v ruskom jazyku |
Mgr. Jerigová |
piatok |
13:30-15:30 |
č. 215 |
Spevácky zbor |
Mgr. Jerigová |
utorok |
14:00-16:00 |
|
Samovzdelávací krúžok |
Mgr. Slimáková |
Po-Pia |
18:00-20:00 |
divadlá |
Krúžok geografickej olympiády |
Mgr. Mašlejová |
štvrtok |
14:30-16:30 |
č. 103 |
Programuj a počítaj 4. roč. ZŠ |
Mgr. Mašlejová |
štvrtok |
12:30-13:30 |
č. 208 |
Programuj a počítaj 5. roč. ZŠ |
Mgr. Mašlejová |
piatok |
12:30-13:30 |
č. 208 |
Športovo-turistický krúžok |
Mgr. Mašlejová |
sobota,nedeľa |
|
SR |
Krúžok matematickej olympiády |
RNDr.Melegová |
streda |
13:30-15:30 |
č. 208 |
Internetový krúžok |
Mgr. Hudačková |
štvrtok |
13:30-15:30 |
č. 224, |
Matematický krúžok 9. roč. |
Mgr. Hudačková |
utorok |
14:30-16:30 |
č. 117, č. 224, |
Matematický krúžok |
Mgr. Regecová |
štvrtok |
14:00-16:00 |
č.116 |
Internetový krúžok |
Ing. Pavlík |
utorok |
14:00-16:00 |
č. 107 |
Internetový krúžok |
Ing. Pavlík |
štvrtok |
14:15-16:15 |
č. 107 |
Krúžok programovania |
Ing. Pavlík |
pondelok |
14:15-16:15 |
č. 107 |
Šachový krúžok |
Ing. Pavlík |
streda |
14:15-16:15 |
č. 105 |
Geografický krúžok |
Mgr. Čiripová |
štvrtok |
14:30-16:30 |
č. 131 |
Matemticko-fyzikálny krúžok |
Mgr. Wožniaková |
pondelok |
13:30-15:30 |
FL |
Prírodovedný krúžok |
Mgr. Vojtek |
streda |
14:30-16:30 |
č.110, FL |
Zábavná chémia |
RNDr. Majirská |
štvrtok |
13:45-15:45 |
CHL |
Chemický krúžok |
Mgr. Tkáčová J. |
piatok |
14:00-16:00 |
CHL |
Náboženský krúžok |
Mgr. Vargovčík |
utorok |
14:15-16:15 |
č. 215 |
Krúžok tvorivých aktivít |
Mgr. Vargovčík |
štvrtok |
13:30-15:30 |
č. 215 |
Biologické projekty |
RNDr. Feretová |
utorok |
14:00-16:00 |
č. 223 |
Biologický krúžok |
RNDr. Feretová |
streda |
14:30-16:30 |
č. 223 |
Krúžok športových hier - chlapci |
Seleziáni |
streda |
14:30-16:30 |
telocvičňa |
Atletický krúžok |
Mgr. Vlkovič |
pondelok |
14:30-16:30 |
telocvičňa |
Fitnes krúžok |
Mgr. Vlkovič |
utorok |
14:30-16:30 |
malá telocvičňa |
Športovo-turistický krúžok |
Mgr. Medoňová |
sobota,nedeľa |
|
SR |
Malý atlét 1. st. |
Mgr. Medoňová |
utorok |
14:30-16:30 |
telocvičňa |
Stolný tenis |
Mgr. Medoňová |
pondelok |
14:30-16:30 |
telocvičňa |