2015/2016
Prehľad záujmových útvarov - v šk. roku 2015/2016
Názov útvaru
Vedúci krúžku
Deň
Čas
Miesto
Biblický krúžok
PaedDr. Pekáriková Ľ
streda
13,30-15,30
č. 215
Život a láska 1. stupeň
PaedDr. Pekariková T.
streda
14,30-16,30
č. 217
Biblicko-dramatický krúžok
Mgr. Rečičárová
streda
14,15-16,15
Spevácky zbor
Mgr. Jerigová
streda
13,30-15,30
Krúžok anglického jazyka
Mgr. Jerigová
štvrtok
13,30-15,30
č. 220
Konverzácia vo FRJ
Mgr. Kazimírová
utorok
14,30-16,30
č. 206
Manažment osobných financií
PhDr. Kopčáková
utorok
14,15-16,15
č. 202
Mladý knihovník
PaedDr. Kohútová
štvrtok
14,30-16,30
knižnica
Malý knihovník 1. - 5. roč. ZŠ
PaedDr. Kohútová
streda
14,30-16,30
knižnica
LIFIDO pre kvinty
PaedDr. Kohútová
piatok
14,30-16,30
knižnica
Redakčný krúžok
Mgr. Banásová
utorok
14,15-16,15
č. 201
Krúžok slovenského pravopisu
Mgr. Slimáková
streda
13,30-15,30
č. 214
Recitačný krúžok
Mgr. Šoltysová
streda
13,30-15,30
Krúžok slovenského pravopisu
Mgr. Šoltysová
štvrtok
13,30-15,30
Krúžok geografickej olympiády
Mgr. Mašlejová
streda
13,30-15,30
č. 103
Turistický krúžok
Mgr. Mašlejová
So, Ne
SR
Matematický krúžok
Mgr. Bujdosóová
streda
13,30-15,30
č. 213
Krúžok programovania
RNDr. Melegová
štvrtok
13,30-15,30
č. 208
Matematický krúžok
RNDr.Melegová
pondelok
13,30-15,30
č.115
Matematický krúžok
Mgr. Hudačková
pondelok
13,30-15,30
Internetový krúžok
Ing. Pavlík
streda
14,15-16,15
č. 107
Florbal ml. žiaci
Ing. Pavlík
utorok
14,30-16,30
telocvičňa
Florbal st. žiaci
Ing. Pavlík
utorok
16,30-18,30
telocvičňa
Krúžok programovania
Ing. Pavlík
štvrtok
14,15-16,15
č. 107
Šachový krúžok
Ing. Pavlík
pondelok
14,15-16,15
č. 105
Cvičenia z matematiky
Mgr. Čiripová
streda
13,30-15,30
č. 129
Fyzikálny krúžok
Mgr. Wožniaková
utorok
14,30-16,30
FL
Netradičná fyzika
Mgr. Szmolka
streda
14,30-16,30
FL
Prírodovedný krúžok
Mgr. Vojtek
streda
14,30-16,30
FL
Samovzdelávací krúžok
Mgr. Slimáková
streda
19,00-21,00
divadlá
Zaujímavá fyzika
Mgr. Tkáčová J.
piatok
14,00-16,00
FL
Zaujímavá chémia
Mgr. Tkáčová J.
utorok
14,00-16,00
CHL
Krúžok chemickej olympiády
RNDr. Tkáč
piatok
14,30-16,30
CHL
Florbal - ml. žiaci
PaedDr. Hudák
piatok
14,30-15,30
telocvičňa
Florbal - st. dievčatá
PaedDr. Hudák
piatok
14,30-15,30
telocvičňa
Náboženský krúžok
Mgr. Vargovčík
pondelok
13,30-15,30
č. 215
Krúžok tvorivých aktivít
Mgr. Vargovčík
streda
13,30-15,30
č. 130
Zdravotnícky krúžok - ZŠ 2. st.
Mgr. Halčáková
štvrtok
13,00-15,00
č. 223
Krúžok biologickej olympiády
RNDr. Feretová
streda
13,30-15,30
č. 223
Malý zdravotník - ŠKD
PaedDr. Tulejová
streda
13,30-15,30
č. 9
Krúžok šikovných rúk - ŠKD
Kostelníková
piatok
13,30-15,30
č. 18
Malý výtvarník - ŠKD
Mgr. Kuzmiaková
streda
13,30-15,30
č. 10
Práca s PC - 1. stupeň ZŠ
Mgr. Ištvanová
štvrtok
13,30-15,30
č. 224
Stolnotenisový krúžok
Mgr. Vlkovič
utorok
14,30-16,30
fitnes
Bedminton
Mgr. Medoňová
štvrtok
13,30-15,30
telocvičňa
Volejbalový krúžok
Mgr. Medoňová
utorok
13,30-15,30
telocvičňa