2020/2021
Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2020/2021
Názov útvaru
Vedúci krúžku
Deň
Čas
Miesto
Biologický krúžok 1. sk.
RNDr. Feretová
pondelok
14:15-16:15
č.223
Biologický krúžok 2. sk.
RNDr. Feretová
streda
14:15-16:15
č.223
Čitateľský RAZ-KIDS - 2.st.ZŠ
Mgr. Bartková
štvrtok
13:30-15:30
č.110
DofE
Mgr. Franková
sobota
Spevácky zbor - žiaci ZŠ
Mgr. Franková
štvrtok
14:00-16:00
č.216
Spevácky zbor - žiaci G
Mgr. Jerigová
streda
14:00-16:00
č.129
Krúžok ruského jazyka
Mgr. Jerigová
pondelok
14:00-16:00
č.221
Matematický krúžok 2. stup. ZŠ
Mgr. Čiripová
utorok
13:30-15:30
Turistický krúžok
Mgr. Čiripová
sobota
SR
Krúžok MO
Mgr. Hudačková
streda
14:00-16:00
č.131
Matematický krúžok
Mgr. Hudačková
utorok
14:00-16:00
č.131
Miništranská škola
Mgr. Štieber
štvrtok
13:30:-15:30
č.115
Mladý knihovník 1. sk.
PaedDr. Kohutová
pondelok
14:00-16:00
knižnica
Mladý knihovník 2. sk.
PaedDr. Kohutová
štvrtok
14:15-16:15
knižnica
Krúžok ANJ
Mgr. Kipikašová
štvrtok
14:00-16:00
č.220
Krúžok ANJ
Mgr. Jančíková
streda
13:30-15:30
č.220
DofE
Mgr. Bujdosóová
sobota
Krúžok MO
Mgr. Bujdosóová
štvrtok
13:00-15:00
č. 202
Historický krúžok
PhDr. Lipták PhD
utorok
14:15-16:15
č.217
Mladý prírodovedec
RNDr. Majirská
pondelok
14:00-16:00
č.225
Stolnotenisový krúžok
Mgr. Medoňová
streda
13:30-15:30
fitnes
Redakčný krúžok
Mgr. Kandur
štvrtok
16:30-18:30
č. 107
Programovanie ml. žiaci
Ing. Pavlík
utorok
14:30-16:30
č. 107
Programovanie st. žiaci
Ing. Pavlík
štvrtok
14:30-16:30
č. 107
Biblický krúžok
PaedDr. Pekáriková Ľ.
utorok
14:30-16:30
č.215
Krúžok MO olympiády - kvarta
Mgr. Regecová
utorok
14:00-16:00
č.223
Matematický krúžok
Mgr. Regecová
štvrtok
14:15-16:15
č.223
Umenie a kultúra
Mgr. Slimáková
sobota
Angličtina pre maturantov
Mgr. Sukovská
pondelok
14:00-16:00
č.220
DofE
Mgr. Tkáčová J.
sobota
Krúžok CHE olympiády
Mgr. Tkáčová J.
štvrtok
14:30-16:30
CHL
Fyzikálny krúžok
Mgr. Tkáčová J.
utorok
14:30-16:30
CHL
Náboženský krúžok
Mgr. Vargovčík
utorok
14:15-16:15
č.206
Krúžok tvorivých aktivít
Mgr. Vargovčík
štvrtok
14:15-16:15
č.206
Matematický krúžok
Mgr. Vojtek
utorok
14:00-16:00
FL
Fitnes
Mgr. Vlkovič
pondelok
14:30-16:30
telocvičňa
Matematický krúžok - oktáva
Mgr. Wožniaková
streda
13:30-15:30
č.205
Krúžky pre 1. stupeň ZŠ
Recitačný krúžok
Mgr. Sedláková
utorok
13:00-15:00
č. 13
Krúžok ERKO tancov
Mgr. Kováčová
utorok
13:00-15:00
Zábavné čítanie
Mgr. Horváthová
streda
13:30-15:30
č. 13
Spoločenské hry
Mgr.Ištvanová
štvrtok
12:00-14:00
č.18
Tvorivé písanie
Mgr. Dorušincová
štvrtok
12:00-14:00
č. 13
Malý záchranár
Mgr. Štefaníková
piatok
12:00-14:00
č. 13
Detský folklór
Mgr. Kmecová
pondelok
13:00-15:00
č.10
Čitateľský RAZ-KIDS - 4. roč.
Mgr. Bartková
streda
13:30-15:30
č.110