2021/2022
Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2021/2022
Názov útvaru
Vedúci krúžku
Deň
Čas
Miesto
Biologický krúžok - súťaže
RNDr. Feretová
pondelok
14:30-16:30
č. 223
Biologický krúžok - pre maturantov
RNDr. Feretová
streda
13:30-15:30
č. 223
DofE
Mgr. Franková
sobota,nedeľa
Spevácky zbor - žiaci ZŠ
Mgr. Franková
streda
13:30-15:30
č. 214
Spevácky zbor - žiaci G
Mgr. Jerigová, DiS. art
streda
13:30-15:30
č.205
Krúžok ruského jazyka
Mgr. Jerigová, DiS. art
utorok
13:30-15:30
č.221
Matematický krúžok 2. stup. ZŠ
Mgr. Čiripová
štvrtok
13:30-15:30
č.105
Turistický krúžok
Mgr. Čiripová
sobota,nedeľa
SR
Miništranská škola
Mgr. Štieber
utorok
13:30-15:30
uč.NAR
Mladý knihovník 1. sk.
PaedDr. Kohutová
pondelok
14:30-16:30
knižnica
Mladý knihovník 2. sk.
PaedDr. Kohutová
utorok
14:30-16:30
knižnica
Mladý knihovník 3. sk.
PaedDr. Kohutová
štvrtok
13:30-15:30
knižnica
Literárno-historické exkurzie
PaedDr. Kohutová
soboty,nedele
SR
Krúžok ANJ
Mgr. Kipikašová
streda
13:30-15:30
č.220
DofE
Mgr. Bujdosóová
sobota,nedeľa
Krúžok MO
Mgr. Bujdosóová
utorok
14:30-16:30
č.114
Historický krúžok
PhDr. Lipták PhD.
streda
14:00-16:00
uč. NAR
Prírodovedný krúžok
RNDr. Majirská
pondelok
13:45-15:45
CHL
Basketbalový krúžok - SŠ
Mgr. Medoňová
piatok
13:30-15:30
telocvičňa
Stolnotenisový krúžok
Mgr. Medoňová
streda
14:30-16:30
telocvičňa
Programovanie ml. žiaci
Ing. Pavlík
14:15-16:15
č. 107
Programovanie st. žiaci
Ing. Pavlík
14:15-16:15
č. 107
Biblický krúžok
PaedDr. Pekáriková Ľ.
streda
13:30-15:30
č. 110
Krúžok MO olympiády - 5. roč.
Mgr. Regecová
streda
14:00-16:00
č. 201
Umenie a kultúra
Mgr. Slimáková
podľa ponuky
večer
divadlá
Angličtina pre kvarty
Mgr. Sukovská
utorok
14:30-16:30
č.205
DofE
Mgr. Tkáčová J.
sobota,nedeľa
Krúžok CHE olympiády
Mgr. Tkáčová J.
štvrtok
14:30-16:30
CHL
Náboženský krúžok
Mgr. Vargovčík
štvrtok
13:30-15:30
č. 215
Krúžok tvorivých aktivít
Mgr. Vargovčík
pondelok
14:20-16:20
č. 206
Matematický krúžok
Mgr. Vojtek
pondelok
14:00-15:00
FL
Matematický krúžok
Mgr. Vojtek
streda
15:00-16:00
FL
Fitnes
Mgr. Vlkovič
pondelok
14:30-16:30
telocvičňa
Krúžok MO
Mgr. Wožniaková
štvrtok
13:30-15:30
č. 205
Hry vo francúzskom jazyku ZŠ
Mgr. Kuchárová
pondelok
13:00-15:00
č. 113
Konverzácia vo FRJ - SŠ
Mgr. Kuchárová
štvrtok
13:45-15:45
č. 113
Samovzdelávací krúžok
Mgr. Kucháriková
utorok
13:45-15:45
č. 132
Krúžok Wocabee pre 5. roč. ZŠ
Mgr. Bartková
piatok
14:00-16:00
č. 208
Krúžky pre 1. stupeň ZŠ
Divadelný krúžok
Mgr. Sedláková
štvrtok
12:00-14:00
Krúžok ERKO tancov
Mgr. Kováčová
streda
12:40-14:40
č. 19
Zábavné čítanie
Mgr. Dopiráková
streda
13:30-15:30
č. 11
Spoločenské hry
Mgr.Ištvanová
štvrtok
13:30-15:30
č. 18
Tvorivé písanie a čítanie 4. ročník ZŠ
Mgr. Dorušincová
utorok
12:40-14:40
č. 13
Malý záchranár pre 4.roč. ZŠ
Mgr. Štefaníková
utorok
12:40-14:40
č. 110
Detský folklór
Mgr. Kmecová
piatok
12:00-14:00
č. 10
Kolovrátok folklór - 1. C
Mgr. Murínová
pondelok
12:30-14:30
č.106
Šikovné ručičky
Mgr. Šitárová
pondelok
13:30-15:30
č. 8
Malý umelec
Mgr. Lukáčová
utorok
13:30-15:30
č. 9