2019/2020
Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2019/2020
Názov útvaru
Vedúci krúžku
Deň
Čas
Miesto
Biologický krúžok - oktáva
RNDr. Feretová
streda
13:30-15:30
č. 223
DofE
Mgr. Bartková
soboty, nedele
DofE
Mgr. Franková
soboty, nedele
Spevácky zbor
Mgr. Jerigová
streda
13:30-15:30
č. 216
Krúžok ruského jazyka
Mgr. Jerigová
piatok
13:30-15:30
č. 216
Matematický krúžok
Mgr. Čiripová
utorok
13:30-15:30
č. 208
Geografický krúžok
Mgr. Čiripová
soboty, nedele
SR
Matematický krúžok
Mgr. Hudačková
pondelok
13:30-15:30
č. 208
Krúžok ANJ
Mgr. Kipikašová
streda
14:00-16:00
č. 220
Mladý knohovník 1. sk.
PaedDr. Kohutová
štvrtok
13:30-15:30
knižnica
Mladý knihovník 2. sk.
PaedDr. Kohútová
piatok
13:30-15:30
knižnica
Tvorivé písanie
PaedDr. Kohutová
pondelok
14:30-16:30
knižnica
Krúžok ruského jazyka
Mgr. Kuchariková Michaela
pondelok
13:35-15:35
č. 132
DofE
Mgr. Bartková
soboty, nedele
DofE
Mgr. Bujdóosová
soboty, nedele
Ako sa zdravo stravovať
Mgr. Bujdosoóvá
piatok
13:30-15:30
č. 215
Mladý prírodovedec
RNDr. Majirská
pondelok
14:00-16:00
č. 223
Zábavná chémia
RNDr. Majirská
streda
13:45-15.45
CHL
Krúžok GEO olympiády
Mgr. Mašlejová
streda
13:30-15:30
č. 208
Konzultácie ECDL
Mgr. Mašlejová
štvrtok
13:30-15:30
č. 208
Stolnotenisový krúžok
Mgr. Medoňová
streda
14:30-16:30
telocvičňa
Redakčný krúžok
Mgr. Nemcová
utorok
14:20-16:20
č. 107
Programovanie počítač. hier
Ing. Pavlík
pondelok
14:20-16:20
č. 107
Šachový krúžok
Ing. Pavlík
utorok
14:20-16:20
č. 110
Programovanie
Ing. Pavlík
streda
14:20-16:20
č. 107
Biblický krúžok
PaedDr. Pekáriková Ľ.
utorok
14:20-16:20
č. 215
Umenie a kultúra
Mgr. Slimáková
Po, Ut, St,Št, Pia
popoludní
Recitačný krúžok
Mgr. Šoltysová
pondelok
13:30-15:30
č. 115
Angličtina pre maturantov
Mgr. Sukovská
pondelok
14:00-16:00
č. 213
DofE
Mgr. Tkáčová J.
soboty, nedele
Krúžok CHE olympiády
Mgr. Tkáčová J.
piatok
14:30-16:30
CHL
Fyzikálny krúžok -oktáva
Mgr. Tkáčová J.
pondelok
14:30-16:30
FL
Náboženský krúžok
Mgr. Vargovčík
utorok
14:15-16:15
č. 215
Krúžok tvorivých aktivít
Mgr. Vargovčík
štvrtok
14:15-16:15
č. 215
Matematický krúžok
Mgr. Vojtek
streda
14:30-16:30
č. 205
Fitnes
Mgr. Vlkovič
pondelok
13:30-15:30
telocvičňa
Matematicko-fyzikálny krúžok
Mgr. Wožniaková
pondelok
14:30-16:30
č. 206
Krúžky pre 1. stupeň ZŠ
Krúžok ERKO tancov
Mgr. Kováčová, Guľašová
streda
14:00-16:00
č. 107
Športové hry
Mgr. Rečičárová
streda
14:00-16:00
telocvičňa
Zábavné čítanie
Mgr. Horváthová
streda
13:00-15:00
č. 13
Potulky Prešovom
Mgr. Ištvanová, Kostelníková,
štvrtok
13:30-17:00
č. 19
Krúžok ľudových piesní
Mgr. Dopiráková, Kuzmiaková
utorok
14:00-16:00
č. 9
Druhácke všeličo
Mgr. Onofrejová A.
utorok
13:45-15:45
č. 13
Spevácky zbor
Mgr. Franková
utorok
14:30-16:30
uč. 13
Šachový krúžok
Ing. Pavlík
utorok
13:30-15:30
č. 110
Čitateľský RAZ-KIDS 4. roč.
Mgr. Bartková
piatok
12:45-14:45
č. 208
Krúžok spoločenských hier
Mgr. Lukáčová, Sninčáková
streda
14:00-16:00
č. 20