• 2023/2024

        • Zoznam krúžkovej činnosti 2023/2024
          Názov krúžku učiteľ deň hodina
          Hry vo francúzskom jazyku ZŠ Daniela Kuchárová Streda 14:35
          Konverzácia vo FRJ - SŠ Daniela Kuchárová Pondelok 14:25
          Šachový krúžok I. Eduard Pavlík Utorok 13:30
          Šachový krúžok II. Eduard Pavlík Streda 12:30
          Programovanie I. Eduard Pavlík Utorok 13:30
          Programovanie II. Eduard Pavlík Streda 14:00
          Programovanie III. Eduard Pavlík Štvrtok 13:30
          DofE Gabriela Franková Piatok 14:30
          Spevácky zbor - žiaci ZŠ a G Gabriela Franková Streda 14:30
          Erko tance 1 1-4r. Jana Kováčová Streda 13:30
          Umenie a kultúra Jana Slimáková Streda 18:00
          DofE Jana Tkáčová Streda 13:30
          Krúžok CHE olympiády Jana Tkáčová Piatok 14:30
          Matematický krúžok 2.  Jozef Vojtek Utorok 14:00
          DofE Judita Bujdosóová Piatok 15:00
          Krúžok MO tercia Judita Bujdosóová Streda 14:30
          Biblický krúžok Ľudmila Pekáriková Pondelok 13:30
          Krúžok Matematicko - fyzikálny pre stredné školy Mária Wožniaková Streda 14:00
          Krúžok Wocabee Martina Bartková Pondelok 14:00
          Prírodovedný krúžok Martina Majirská Utorok 14:00
          Biologický krúžok - pre maturantov Miriam Feretová Streda 14:30
          Biologický krúžok - súťaže Miriam Feretová Utorok 14:30
          Biologický krúžok - mladší Miriam Feretová Pondelok 14:00
          Dejepisný krúžok - súťaže Miriam Kohutová Piatok 14:30
          Slovenčina hrou Miriam Kohutová Pondelok 14:30
          Mladý knihovník Miriam Kohutová Streda 14:30
          Zábavné čítanie 1-4.r Monika Dopiráková Štvrtok 14:30
          Miništranský krúžok Peter Štieber Utorok 13:30
          Krúžok tvorivých aktivít Radoslav Vargovčík Utorok 14:20
          Náboženský krúžok Radoslav Vargovčík Pondelok 13:30
          Krúžok MO 6.roč. Andrea Regecová piatok 14:00
          Hry so slovíčkami Martina Bartková Utorok 14:00
          Potulky Prešovom 2. ročník Zuzana Ištvanová Piatok 13:30
          Bystré hlavičky 3.ročník Eva Belišová Piatok 12:30
          Športové všeličo 3. ročník Mariana Šitárová Utorok 13:00
          Turisticko - športový 8.roč. Lucia Medoňová Piatok 14:30
          Matematický krúžok príprava na píjmačky Erika Hudačková Streda 14:30
          Matematický krúžok II. Stupeň Erika Hudačková Piatok 13:30
    • Kontakty

      • Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
      • skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • 051/7465+klapka....................................... riaditeľ školy RNDr. Marcel Tkáč 801*** z.r.š. pre Gymnázium PhDr. Kopčáková Vlasta, PhD. a zrš. pre ZŠ RNDr. Melegová Bibiana 802*** riaditeľstvo CZUŠ 803*** zborovňa 804*** ekonomické odd. 805*** vedúca ŠJ 806*** vrátnica 807*** kabinet SJL+DEJ 808*** kabinet ZŠ 1.posch. 809*** kabinet ZŠ prízemie 800*** kabinet GEO 812*** kabinet CUJ 813*** sklad učebníc 814*** kabinet KNB 815*** kabinet BIO 816*** kabinet TSV 817*** školník 820*** zborovňa CZUŠ 821*** kabinet ŠKD 822*** knižnica 823*** Web školy: www.zsgmik.sk
      • Duklianska č.16, 08001 Prešov skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk Slovakia
      • IČO 17080151
      • DIČ 2021241035
      • 0918732441 - riaditeľ školy.......................... 0949289717 - zást. r.š. pre Gymnázium..... 0907399353 - zástupca r.š. pre ZŠ
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje