2018/2019
Prehľad záujmových útvarov – v šk. roku 2018/2019
Názov útvaru
Vedúci krúžku
Deň
Čas
Miesto
Biologický krúžok - oktáva
RNDr. Feretová
streda
13:30-15:30
č. 223
Krúžok BIO olympiády
RNDr. Feretová
štvrtok
14:30-16:30
č. 223
Spevácky zbor
Mgr. Jerigová
streda
13:30-15:30
č. 206
Matematický krúžok
Mgr. Čiripová
štvrtok
13:30-15:30
č.104
Geografický krúžok
Mgr. Čiripová
soboty, nedele
SR
Matematický krúžok
Mgr. Hudačková
pondelok
13:30-15:30
č. 110
Mladý knohovník
PaedDr. Kohutová
pondelok
13:00-15:00
knižnica
Turisticko-dejepisný krúžok
PaedDr. Kohutová
soboty,nedele
SR
Krúžok ING
PaedDr. Kohutová
štvrtok
13:30-15:30
knižnica
Poznávanie a ochrana prírody
J. Kovalík
DofE
Mgr. Tkáčová J.
soboty, nedele
DofE
Mgr. Bujdóosová
soboty, nedele
Krúžok CHO - kat. D
RNDr. Majirská
streda
14:30-16:30
č. 224
Zábavná chémia
RNDr. Majirská
štvrtok
13:30-15:30
CHL
Krúžok GEO olympiády
Mgr. Mašlejová
streda
14:30-16:30
č. 103
Športovoturistický krúžok
Mgr. Mašlejová
soboty,nedele
SR
Stolnotenisový krúžok
Mgr. Medoňová
pondelok
14:30-16:30
telocvičňa
Volejbalový krúžok
Mgr. Medoňová
utorok
13:30-15:30
telocvičňa
Športovoturistický krúžok
Mgr. Medoňová
soboty,nedele
SR
Redakčný krúžok
Mgr. Nemcová
streda
13:30-15:30
č. 107
Internetový krúžok
Ing. Pavlík
pondelok
14:20-16:20
č. 107
Šachový krúžok
Ing. Pavlík
utorok
14:20-16:20
č. 110
Programovanie
Ing. Pavlík
štvrtok
14:20-16:20
č. 107
Biblický krúžok
PaedDr. Pekáriková Ľ.
pondelok
13:30-15:30
č. 202
Matematický krúžok
Mgr. Regecová
štvrtok
13:30-15:30
č. 103
Krúžok MAT olympiády
Mgr. Regecová
pondelok
14:00-16:00
č. 223
Samovzdelávací krúžok
Mgr. Slimáková
Po-Pia
18:30-22:30
DJZ, DAD
Recitačný krúžok
Mgr. Šoltysová
streda
13:30-15:30
č. 128
Krúžok ANJ
Mgr. Šutková
štvrtok
14:30-16:30
č. 220
Chemický krúžok
Mgr. Tkáčová J.
streda
14:30-16:30
CHL
Krúžok CHE olympiády
Mgr. Tkáčová J.
piatok
14:00-16:00
CHL
Náboženský krúžok
Mgr. Vargovčík
utorok
14:30-16:30
č.216
Krúžok tvorivých aktivít
Mgr. Vargovčík
streda
13:30-15:30
č.216
Matematický krúžok
Mgr. Vojtek
streda
14:30-16:30
č.114
Fitnes
Mgr. Vlkovič
utorok
13:30-15:30
telocvičňa
Matematicko-fyzikálny krúžok
Mgr. Wožniaková
streda
14:00-16:00
č. 205
Krúžky pre 1. stupeň ZŠ
Krúžok ľudových tancov
Mgr. Kováčová, Rečičárová
štvrtok
14:00-16:00
č.19
Športové hry
Mgr. Rečičárová
streda
14:30-16:30
fitnes
Miništranský krúžok 2.-4. roč.
kap. o. Nemec
utorok
13:00-15:00
kaplnka
Zábavné čítanie
Mgr. Horváthová, Sninčáková
streda
14:00-16:00
č. 8
Potulky Prešovom
Mgr. Kmecová, Kostelníková
piatok
14:00-16:00
Prešov
Krúžok šíkovných rúk
Mgr. Onofrejová, Kuzmiaková
utorok
14:00-16:00
č. 9
Krúžok ľudových piesní
Mgr. Dopiráková, Guľašová
pondelok
14:00-16:00
č. 10
Spevácky zbor
Mgr. Franková
utorok
14:00-16:00
č. 205
Šachový krúžok
Ing. Pavlík
utorok
14:20-16:20
č. 110
Malý umelec
Mgr. Lukáčová
utorok
13:30-15:30
č. 12
Hravá logika
Mgr. Ištvanová
utorok
13:30-15:30
č. 18