• 2014/2015

        • Prehľad záujmových útvarov - v šk. roku 2014/2015

          Názov útvaru

          Vedúci krúžku

          Deň

          Čas

          Miesto

          Biblický krúžok

          PaedDr. Pekáriková Ľ

          štvrtok

          13,30-15,30

          uč. NAR

          Biblicko-dramatický krúžok

          Mgr. Rečičárová

          streda

          14,00-16,00

          uč. NAR

          Krúžok náboženskej výchovy

          Kpl. Nemec

          piatok

          14,00-16,00

          č.205

          Masnažment osobných financií

          PhDr. Kopčáková

          utorok

          14,30-16,30

          č. 202

          Myslím ekonomicky

          PhDr. Kopčáková

          štvrtok

          14,30-16,30

          č.202

          Mladý knihovník

          PaedDr. Kohútová

          streda

          13,30-15,30

          knižnica

          Malý knihovník

          PaedDr. Kohútová

          piatok

          13,30-15,30

          knižnica

          Redakčný krúžok

          Mgr. Banásová

          pondelok

          14,15-16,15

          č.105

          Krúžok slovenského pravopisu

          Mgr. Šoltysová

          štvrtok

          14,30-16,30

          č.106

          Geografický krúžok

          Mgr. Mašlejová

          streda

          14,30-16,30

          č.213

          Turistický krúžok

          Mgr. Mašlejová

          sobota,nedeľa

           

          SR

          Matematický krúžok

          Mgr. Bujdosóová

          utorok

          13,30-15,30

          č. 205

          Matematický krúžok

          RNDr.Melegová

          streda

          13,30-15,30

          č.214

          Matematický krúžok

          Mgr. Hudačková

          pondelok

          13,30-15,30

          č.208

          Internetový krúžok

          Mgr. Hudačková

          streda

          13,30-15,30

          č.208

          Internetový krúžok

          Ing. Pavlík

          štvrtok

          14,15-16,15

          č. 107

          Florbal ml. žiaci

          Ing. Pavlík

          utorok

          15,00-17,00

          telocvičňa

          Florbal st. žiaci

          Ing. Pavlík

          utorok

          17,00-19,00

          telocvičňa

          Strojopis

          Ing. Pavlík

          pondelok

          13,30-15,30

          č.105

          Šachový krúžok

          Ing. Pavlík

          streda

          13,30-15,30

          č.105

          Cvičenia z matematiky

          Mgr. Čiripová

          pondelok

          13,30-15,30

          č.131

          Matematický krúžok

          Mgr. Wožniaková

          utorok

          13,30-15,30

          č. 131

          Fyzikálny krúžok

          Mgr. Szmolka

          utorok

          13,30-15,30

          FL

          Prírodovedný krúžok

          Mgr. Vojtek

          streda

          13,30-15,30

          FL

          Samovzdelávací krúžok

          Mgr. Slimáková

           

          19,00-21,00

          divadlá

          Zaujímavá fyzika a chémia

          Mgr. Tkláčová J.

          piatok

          14,30-16,30

          FL,CHL

          Krúžok chemickej olympiády

          RNDr. Tkáč

          piatok

          14,00-16,00

          CHL

          Florbal - ml. žiaci

          PaedDr. Hudák

          piatok

          13,30-15,30

          telocvičňa

          Florbal - st. dievčatá

          PaedDr. Hudák

          piatok

          16,00-18,00

          telocvičňa

          Náboženský krúžok

          Mgr. Vargovčíi

          pondelok

          13,30-15,30

          uč. NAR

          Krúžok tvorivých aktivít

          Mgr. Vargovčík

          Piatok

          13,30-15,30

          uč. NAR

          Zdravotnícky krúžok - ZŠ 2. st.

          Mgr. Halčáková

          utorok

          13,30-15,30

          č. 223

          Krúžok biologickej olympiády

          RNDr. Feretová

          streda

          13,30-15,30

          č. 223

          Šachový krúžok - 1. stupeň

          Mgr. Kuzmiaková

          streda

          14,00-16,00

          č.9

          Volejbalový krúžok

          Mgr. Medoňová

          utorok

          13,30-15,30

          telocvičňa

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
    • Kontakty

      • Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
      • skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • 051/7465+klapka....................................... riaditeľ školy RNDr. Marcel Tkáč 801*** z.r.š. pre Gymnázium PhDr. Kopčáková Vlasta, PhD. a zrš. pre ZŠ RNDr. Melegová Bibiana 802*** riaditeľstvo CZUŠ 803*** zborovňa 804*** ekonomické odd. 805*** vedúca ŠJ 806*** vrátnica 807*** kabinet SJL+DEJ 808*** kabinet ZŠ 1.posch. 809*** kabinet ZŠ prízemie 800*** kabinet GEO 812*** kabinet CUJ 813*** sklad učebníc 814*** kabinet KNB 815*** kabinet BIO 816*** kabinet TSV 817*** školník 820*** zborovňa CZUŠ 821*** kabinet ŠKD 822*** knižnica 823*** Web školy: www.zsgmik.sk
      • Duklianska č.16, 08001 Prešov skolasvm@zsgmik.sk; riaditel@zsgmik.sk
      • IČO 17080151
      • DIČ 2021241035
      • 0918732441 - riaditeľ školy.......................... 0949289717 - zást. r.š. pre Gymnázium..... 0907399353 - zástupca r.š. pre ZŠ
      • riaditel@zsgmik.sk
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje